Nastavení lootu

Možnosti vybírání - Loot Options
Když jiskří tělo mrtvoly, tak máte povoleno vybrat mrtvolu.

Zde je několik možností pro loot (vybírání):

Round Robin - V každém kole může lootovat. Loot se střídá po každém kole znova pro každého. Tato možnost je doporučená pro velké situace. Jestli hráč vybere mrtvolu v Round Robin loot a některé předměty v mrtvole nechá, tak může kdokoliv v partě vybírat mrtvolu.

Free-For-All - Toto nastavení dovoluje komukoliv v partě loot z mrtvoly. Tato možnost je užitečná, kdo se nestará o to kdo si co vezme z mrtvoly.

Master Looter - Toto nastavení dovoluje group leader všechno lootovat a dovoluje vůdci, aby se rozhodl, jestli další členy v partě dostanou předměty a jaký předměty by měli dostat. Tato možnost je velmi užitečná, kdy vypadávají velmi silné předměty a lidi je nemusí nechat těm, kteří předměty potřebují. Také se hodí na raid kde je hodně lidí a chodí do dungeonů. 

Group Loot (základní) – Hodí se do party, kde jsou předměty lepší nebo nad průměrný ze zabitého moba, každému se dostává vysunovacího okna uprostřed s obrázkem předmětu s výběrem nebrat (pass) a možností roll s časem, kde máte na výběr Need (kostka) – „potřebuju“ nebo Greed (zlaťák) – „není potřeba“. Každý kdo rolluje, zobrazí se mu číslo mezi 1 až 100, s nejvyšším číslem rollu vyhrává a dostává předmět. Při rollování se musí čekat na ostatní hráče, kteří taky rollují a pak automaticky získají předmět do batohu. Need znamená že předmět musím získat, Greed znamená že předmět nepotřebuji získat a Pass znamená, že předmět nechcete vůbec. (Doporucuji pouzivat)

Need Before Greed - Stejné jako group loot, kromě hráčů, kteří nemůžou použít automaticky pass.

Threshold - Toto možnost určuje úroveň předmětů, které byly ovlivněné metodami výše. Např. můžete použít Master Loot s Round Robin, kdy fialové a modré předměty vybere Master Looter a ostatní obyčejné a zelené v každém kole pro každého. (tato moznost se GF nehodi)

SERVER INFO

Gigafun - Online